Hakkımızda

Gümüş Ambalaj, sektörde 39 yıllık tecrübesiyle Türkiye’nin her noktasına ambalaj imalatı yapmaktadır.

 

Uzun yıllardır ambalaj sektöründe tüm yenilikleri ve gelişmeleri takip eden, sahip olduğu makinelerle istenilen malzemeden her boyut ve renkte üretim yapabilen Gümüş Ambalaj, attığı sağlam adımlarla piyasadaki yerini sağlam temellere oturtmuştur.

 

Ambalaj firmaları arasında kaliteli malzemeler kullanarak gıda kutuları, kozmetik kutuları, hediyelik eşya kutuları promosyon kutuları ve tekstil kutuları gibi birçok sektörün ambalaj ihtiyacı Gümüş Ambalaj’ın tesislerinde üretilmektedir.

 

Tercihe göre baskılı veya baskısız üretilebilen PVC kutular, kraft kutular asetat pencereli kutu modelleri gibi çeşitli modelleri geliştirmek ve yeni fikirler koyabilmek için çalışmaya devam etmekteyiz.

 

Şeffaf ambalaj sektöründe yenilikçi adımlar atarak artık nikah hediyesi, mevlüt hediyelikleri kutusundan çeyiz seti kutularına kadar her alanda kullanılan PVC ve asetat kutuları son yıllarda hızla yükselmiştir. Üreticiler ve satıcılar açısından şeffaf olması sebebiyle içindeki ürünün açılmadan görülebilmesi, ürünün kendi kendini satabilmesini sağlamıştır.

 

Şeffaf ambalaj sayesinde ürünler raf ömrü boyunca toz ve kirden korunduğu gibi, paketi açılmadan içerindeki ürün incelenebilmektedir. Üzerine istenilen renklerde baskı yapılabilen, tamamen karton kutular, altı kraft üstü asetat kutular da ambalaj sektörünün olmazsa olmazlarıdır.

 

Ambalaj dendiğinde aklınıza gelebilecek her malzemeden üretilen, isteğe göre boyutları, rengi, baskısı değiştirilebilen kaliteli ambalaj için Gümüş Ambalaj ile iletişime geçmeniz yeterlidir.